1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA * * 1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA *

Gizlilik Politikası

Hopadan Çay, güvenliğiniz ve gizliliğiniz için aşağıdaki prensiplere uygun olarak hizmet verilmesini şart koşar:

İsim, e-posta adresi, adres, telefon numarası, vb. gibi üyelik için gerekli olan kişisel bilgileriniz diğer üyelerimizle paylaşılmayacaktır.

Yukarıda bahsi geçen bilgiler “gizli” statüsünde olup hiçbir şekilde satılamaz, takas edilemez ve devredilemez.

Bu tür bilgiler, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve/veya yürürlükteki yasal zorunluluklar doğrultusunda resmi makamlara açıklanmak zorunda olduğumuz durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilir.

Yukarıdaki maddeler geçerli olmak üzere, kişisel bilgileriniz bütün koşullarda sadece size daha iyi hizmet sunabilmek adına kullanılmaktadır.

www.hopadancay.com.tr adlı web sitemiz, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir yerde ve hiçbir şekilde saklamamaktadır. Web sitesi üyeliği için kredi kartı bilgileriniz talep edilmemektedir.

Kredi kartı bilgileriniz birlikte çalıştığımız profesyonel ödeme sistemleri sayesinde yüksek güvenlik şartları altında ve otomatik olarak bankalara iletilmektedir. Bu işlemin bir sonucu olarak kredi kartı bilgilerinize, kredi kartını size tahsis eden bankanın haricinde, tarafımız dahil olmak üzere hiçbir kişi, kurum ve kuruluş erişememektedir.

Hiçbir kredi kartı bilgisi almıyor ve saklamıyor olmamıza rağmen bütün site, uluslararası güvenlik standardı olan SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Web sitemizin bu sertifikaya sahip olduğunu Internet adresimizin başında bulunan “https://” ibaresinden görebilirsiniz. (Alışveriş yaptığınız web sitelerinin özellikle ödeme ekranlarında “http://” yerine “https://” yazması güvenliğiniz açısından önemlidir.)

Belirli kredi kartları, işlem güvenliğini arttırmak amacıyla adına “3-D Secure” denilen bir güvenlik sisteminin devreye girmesini talep edebilir. Web sitemiz ve birlikte çalıştığımız ödeme alt yapısı bu talebe cevap verecek şekilde geliştirilmiştir.

Bu yüzden gerekli görülen durumlarda banka ya da Kuzeybey Kurukahvecilik San. Ve Tic. Ltd. Şti.ve www.hopadancay.com.tr yetkilileri, işlem sırasında kullanılan kredi kartı hamilini telefonla arayarak sipariş teyidi isteyebilirler. Siparişin hazırlanabilmesi için onay aşamasının tamamlanması beklenmektedir. Bu işlem, sunduğumuz hizmetin hızını etkiliyor olsa da; bankacılık sektörü tarafından gerekli görülen bir standart olduğu için elimizde olmayan ve fakat güvenliğiniz için desteklediğimiz bir süreçtir.

Sitemiz, aşağıdaki işlemleri sağlamak amacıyla kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyar:

E-posta’nızı aktive etmek,

Kampanyalar ve indirimler hakkında sizi bilgilendirmek,

Siparişlerinizi yönetmek,

Ödemenizi doğrulamak,

Siparişiniz hakkında sizi bilgilendirmek,

Ürününüzü size ulaştırmak,

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak,

Her alışverişinizde bir güvenlik kaydı oluşturmak.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetinize henüz ürün eklemediniz.
      Calculate Shipping