Değerli çay sever;
Hopa ve Kemalpaşa’nın üretici kadınlarının bin bir emekle topladığı, yöremiz topraklarının yeşil altını, çayımız Hopadan Çay ile sizlere öncelikle sevgilerimizi sunuyoruz.

“Konuşmamız gereken bir konu var, aslında çok konu var, televizyona dönük koltuklar, birbirimizden  önce sarıldığımız telefonlar, dönülmeyen cevapsızlar, peki konuşacak güzel şeylerimiz yok mu? “
“Bugün işte ne  yaptın’lar, ne çok oldu görüşmeyeli’ler, eee daha daha’lar…
Bu defa biz  sustuk, hep birlikte konuşalım diye. Çaylar hazırsa sohbete başlayalım.
Farkında değilmisiniz ? Eskiden ne çok gelir giderdik komşumuza, akrabamıza, sevdiklerimize. Bir demlik yetmezdi fokur fokur huzurun olduğu o evlerimizde sohbet etmek için. Şimdi hep birlikte bir farkındalık yaratmak istiyoruz. El ele gönül gönüle “Bi Çay Daha” demek için, sizlerin evlerine, ofislerine, dükkanlarına, bu mektupla girip gönüllerinizde yer edinip, sofralarınızda sizlerle birlikte olmak istiyoruz.

Yıllık 6.000 ton yaş çay işleme kapastesi olan, A.Hopaspor’un 3.lige çıkmasında ki en  büyük destekçilerinden biri, sosyal projelerde her zaman yer alan, Hopa ve Kemalpaşanın markası HOPADAN Çay olarak, sizlerin de desteği ile sofraların tadı, Türkiye’nin çayı olma yolunda sonuna kadar mücadelemizi en kaliteli ve titiz bir şekilde devam ettireceğimize inancımız tamdır.

Sizlerin emeklerine laik olduğu şekli ile sonuna kadar en iyi şekilde sahip çıkacağımıza hiç şüpheniz olmasın. Sizlere de Hopa ve Kemalpaşa’nın büyük bir değeri olan HOPADAN Çay’a sahip çıktığınız için HOPADAN Çay ailesi olarak teşekkür ediyoruz.
Hep birlikte HOPADAN Çay olmak bizim için büyük bir gururdur.

HOPADAN Çay, Hopa ve Kemalpaşa’da sofraların tadı, sizlerin emekleri, hepimizin marka değeridir. Satış noktalarımızdan alacağınız her çay, geleceğe yapılacak her yatırıma, destek vereceğimiz her sosyal projeye katkıdır.

HOPADAN Çay ailesi olarak, sizlere  saygılarımızı sunuyor, mutlu ve sağlıklı yarınlar diliyoruz.

SOFRALARINIZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE…